12. Jūnijs, 2023
Uzņēmuma jaunumi

Piedalāmies zinātniskā projektā WOOD for HEALTH

WOOD for HEALTH projekta mērķis ir veicināt drošu un plašāku koksnes produktu izmantošanu, izstrādājot antimikrobiālas virsmas, higiēnas koncepcijas, un sniedzot pirmās plašās vadlīnijas koksnes izmantošanai veselības aprūpes ēkās.

Tas palīdzēs rast risinājumu gan būvniecības nozares, gan investoru, gan veselības aprūpes ēku īpašnieku vajadzību apmierināšanai.

Projekta zinātniskā grupa izpētīs ierobežojumus un iespējas koksnes produktu izmantošanai veselības aprūpes ēkās, koncentrējoties uz virsmas aspektiem, un izmantos šo informāciju, lai izstrādātu vadlīnijas. WOODforHEALTH mērķis ir izpildīt šīs vadlīniju prasības koksnes produktiem, holistiski raksturojot to tehnisko, vides un ekonomisko veiktspēju nepārklātām un pārklātām šo produktu virsmām.

Projekta finansējums:

WOODforHEALTH ir Somijas Vides ministrijas, Latvijas Zinātnes padomes, Norvēģijas Pētniecības padomes un Vinnova Zviedrijas Inovāciju aģentūras atbalstīts projekts ERA-NET Cofund ForestValue ietvaros. ForestValue ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības pētniecības un inovācijas programmas “Apvārsnis 2020” saskaņā ar granta līgumu Nr. 773324. Projekta kopējais budžets: 1 300 000 EUR , LVKĶI budžets 210 000 EUR.

Šī vietne izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem